5 ردیف مغازه سی دی مقوا واحد نمایش، شمارنده بالای صفحه نمایش واحد

پرسش و پاسخ: سوال: 1. چگونه شروع به همکاری کنید؟ پاسخ: از آنجا که بسیاری از ما جعبه های صفحه نمایش و بسته سفارشی ساخته شده است، معمولا ما از طراحی ساختار و اندازه برای مشتریان شروع. در این مرحله نیاز مشتری به ما ایده اصلی مورد که در آن صفحه نمایش قرار داده شده، در کف آشپزخانه یا معلق علیه...

جزئیات محصول

نمایش مورد

واحد مقوا شمارنده بالای صفحه نمایش برای سی دی

طراح و تولید کننده

شنژن Jie چوانگ نمایش شرکت, با مسئولیت محدود

طراحی ساختار:

طراحان با تجربه JC

مواد:

350gsm CCNB + K9 مقوا (بازیافت کارتن E-فلوت راه راه)

چاپ:

andamp; CMYK چاپ 4C

مشخصات بسته بندی:

بسته بندی (بسته بندی مسطح بسته بندی موجب صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل)، تخت 1-10رایانه های شخصی/کارتن.

سطح Varnishing: andamp;

مات / با پوشش آبکاری براق یا اشعه ماوراء بنفش

نمونه زمان:

3-5 روز

زمان انجام کار:

18 تا 20 روز

مزیت:

آسان به مونتاژ. عرضه تخت بسته بندی، در seconds.andamp;

پرسش و پاسخ:

سوال: 1. چگونه شروع به همکاری
پاسخ:از آنجا که بسیاری از ما جعبه های صفحه نمایش و بسته سفارشی ساخته شده، معمولا ما از طراحی ساختار و اندازه برای مشتریان شروع. در این مرحله نیاز مشتری به ما ایده اصلی مورد که در آن صفحه نمایش قرار داده شده، در کف آشپزخانه یا معلق علیه دیوار. و به ما بگویید محصولات اطلاعات دقیق (اندازه، وزن، چگونه برای قرار دادن) و یا ارسال چند نمونه محصول برای طراحی.

س: 2 شما نمونه ارائه می دهیم؟
پاسخ:بله، ما می تواند نمونه سفید یا رنگ نمونه توسط چاپ جوهر افشان ارائه دهد. پس از طراحی، ما سفارشی نمونه سفید برای بررسی اندازه و کیفیت کاغذ، توانایی حمایت از وزن می تواند ارائه دهد. پس از تایید مشتری نمونه سفید را به ما بدهد مشتری مرگ قطع خط را به آثار هنری. معمولا، مشتری است که آثار هنری خود، اگر مشتری مشکل است یا donot طراح به هنرمندان، تا زمانی که آنها به ما ارائه عنصر اساسی هنرمندان ما می توانیم کمک آنها است. بعد به رنگ نمونه قبل از تولید انبوه است.

Q:3.How بلند می کند آن را به نمونه?
پاسخ:نمونه سفید 1 2days، رنگ نمونه نیاز به 3 5days
سوال: 4 چگونه شما می توانید برای نمونه اتهام?
پاسخ:ما معمولا مبلغ کمی از پول برای ساخت نمونه فقط به اندازه کافی پوشش هزینه شارژ. ما هیچ پولی در ساخت نمونه خود خواهد شد. زمانی که تایید سفارش اتهام نمونه از ارزش کل سفارش کسر شود.

س: 5 ما نمونه رنگ با چاپ جوهر افشان به بررسی رنگ در تولید انبوه استفاده می کنید؟
پاسخ: نه، به خاطر اینکه فرایند چاپ جوهر افشان کاملا متفاوت از چاپ افست در تولید انبوه است. رنگ مختلف از رنگ در تولید انبوه خواهد شد. اگر مشتریان می خواهم برای دیدن چگونه نگاه رنگ مانند در تولید انبوه، ما مشتری A4 یا A3 اندازه چاپ اثبات که 90% نزدیک به رنگ در تولید انبوه ارائه دهد.

س: 6. چگونه نمونه را کشتی شما?
پاسخ:کشتی ما را معمولا توسط DHL و UPS و فدرال اکسپرس یا تی ان تی. و هزینه پیک توسط مشتری در برابر ورود پرداخت می شود. اگر مشتری پیک/c را نداشته باشند، ما می تواند کمک او توسط پیک عامل خدمات که هزینه بسیار پایین تر از پیک های رسمی. است که مشتری به ما پرداخت هزینه پیک، ما آن را به عامل پیک پرداخت. ما هر گونه شکاف قیمت خود را. این راه بسیار پایین تر اما کمی طولانی تر برای دریافت بسته هزینه دارد.

سوال: 7. شما ارائه خدمات پیش بسته است؟
پاسخ:بله، ما انجام می دهد. مشتری تحویل کارخانه محصول / محصولات ما را می پرسد کمک ما خوب مونتاژ، نمایش مقوا پر در محصولات محافظت و بسته آنها را محکم با کارتن حمل و نقل 3D قبل از حمل و نقل. این روش می تواند کمک به مشتری جمع بزرگ کار را ذخیره کنید. ما کمی شارژ از کار هزینه برای این خدمات.

سوال: 8 اگر مشتری ما مشکل به مونتاژ نمایش مقوا، چگونه شما مقابله با آن انجام?
پاسخ:معمولا، مقوا نمایش برای مشتریان زمانی که طراحی، ما بسیاری از عوامل، می گویند، ثبات، به دنبال، در نظر گرفتن قوانین هزینه، حمل و نقل، آسان-مونتاژ، سوپر مارکت و غیره. ما آموزش مونتاژ با خط و یا تصاویر ارائه. اگر مشتری هنوز مشکل پس از بررسی آموزش مونتاژ، ما فیلم برای نشان دادن مشتری به روشنی در مورد هر مرحله را ارائه دهد.

محصولات ما چیست؟

طراحی و ساخت کاغذ مقوا نمایش ایستاده، کارتن نمایش نقطه نمایش فروش نمایش طبقه مقوا، راه راه قلاب داده, سطل روگرفت Sidekicks نمایش گزینه برای نمایش پالت، جعبه نمایش ضد پاپ Standee توتم / لاما موضع چرخ مقوا جعبه و غیره.

ما مشتری پایه دامنه از کسب و کارهای کوچک به شرکتهای فورچون 500 و خرده فروشان ملی.
محصول + ما نمایش راه راه = موفقیت

صفحه نمایش Jiechuang با سال تجربه یکی از حرفه ای 5 ردیف خرده فروشی فروشگاه سی دی مقوا واحد نمایش، شمارنده بالای صفحه نمایش واحد تامین کنندگان در چین است. برای دریافت خدمات سفارشی با ما و یا به طور مستقیم خرید با کیفیت ما و تخفیف تمام شده محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما خوش آمدید.

Hot Tags: 5 ردیف خرده فروشی فروشگاه مقوا سی دی نمایش واحد، شمارنده بالای صفحه نمایش واحد، چین، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، تخفیف، ساخته شده در چین
پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید