چای سیاه نمایش PDQ مقوا، راه راه مقوا PDQ برای نمایش چای

مقدمه: نمایش چای سیاه PDQ مقوا راه راه مقوا PDQ چای نمایش سفارشی طراحی: Jie چوانگ نمایش می تواند به طراحی انواع PDQ راه راه مقوا برای هر محصول نور، می تواند برگزاری آن تقریبا 15 کیلوگرم در هر ردیف. گرافیک چاپ با توجه به ساخت...

جزئیات محصول

مقدمه:

چای سیاه نمایش PDQ مقوا، راه راه مقوا PDQ برای نمایش چای
سفارشی طراحی: Jie چوانگ نمایش می تواند به طراحی انواع PDQ راه راه مقوا برای هر محصول نور، می تواند برگزاری آن تقریبا 15 کیلوگرم در هر ردیف. گرافیک چاپ در حال با توجه به محصولات و customersand #39; درخواست.

تضمین کیفیت: کنترل کیفیت پرسنل نظارت بر کنترل کیفیت از خرید مواد اولیه، تست دستگاه پيش توليد 3 بار ارزیابی کالاهای تمام شده در حال حاضر بسته بندی، حمل و نقل در پیشرفت کنترل کیفیت تکمیل شده.

تحویل سریع: آن تنها را 1-3days نمونه بعد از نمونه رسیده و تمام جزئیات تولید تایید می، تنها 15 20days برای تولید انبوه را پس از سفارش به پایان برساند.

خدمات پس از فروش خوب: تا رسیدن نمایش customersand #39؛ یا مشتریان ما را مسئول برای نمایش واسطه.

نمایش Jiechuang با سال تجربه یکی از حرفه ای چای سیاه نمایش pdq مقوا، pdq،کارتن مقوایی چای تامین کنندگان در چین نشان می دهد. برای دریافت خدمات سفارشی با ما و یا به طور مستقیم خرید با کیفیت ما و تخفیف تمام شده محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما خوش آمدید.

Hot Tags: چای سیاه نمایش PDQ مقوا، راه راه PDQ برای چای نشان، چین، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، تخفیف، ساخته شده در چین
پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید