پاپ شمارنده بالای صفحه نمایش، مقوا شمارنده بالای صفحه نمایش برای نمایش ساعت

مقدمه: چرا مقوا نمایش ساعت برای ارتقاء را انتخاب کنید؟ اطلاعات محصول: مواد: 3 00gs پوشش کاغذ پیش از میلاد-فلوت، است که محکم راه راه کاغذ و مقوا و کاغذ و کاغذ عاج، مواد قابل بازیافت (یا به عنوان درخواست) بارگذاری وزن: به طور کلی بیش از 30 کیلوگرم در تحمل وزن...

جزئیات محصول

مقدمه:

چرا با مقوا نمایش ساعت ارتقاء را انتخاب کنید؟

اطلاعات محصول:
مواد: 300gs کاغذ پیش از میلاد-فلوت، که شده است، پوشش محکم راه راه کاغذ و مقوا و کاغذ و کاغذ عاج، مواد قابل بازیافت (یا به عنوان درخواست)

وزن بارگیری: به طور کلی بیش از 30 کیلوگرم در تحمل وزن نوع تقویت 60 kgs. می توانید بار عمر 4 تا 8 ماه است. و برای نمایش پالت بزرگ بار تحمل 200kgs است.

حجم:اندازه طبیعی ما رایگان نمایش ایستاده است عرض 60cm D X 45cm X ارتفاع 170 سانتی متر. اما ما بخش برای ساختار طراحی هواپیما آینس، طراحی حرفه ای کارت andamp طراحی; طراحی سازه ارائه شده می تواند.

سبک:Foldable، آسان به نادیده گرفتن مونتاژ، حمل و ذخیره. می توانید برای کارتن، تقریبا همه مدل foldable باشد، که بسیار مقرون به صرفه برای حمل و نقل و حمل است. .to تامین کنندگان را قادر می سازد و به طور مستقیم از محل بارگذاری به نقطه نهایی فروش فروش فله حمل و نقل صرفه جویی تنگ هم بسته بندی هزینه های تکرار

رنگ: چاپ: افست 4 رنگ چاپ. یا خالی (می تواند سفارشی) پس از درمان: glossing، لمینیت، نقطه. اشعه ماوراء بنفش، قلم زنی، ماشین پرس یا ضد آب

چرا راه را نشان می دهد?
1) 100% قابل بازیافت، دوستدار محیط زیست.
2) طراحی عالی برای ارتقاء کامل و محصولات سنگین وزن
3) آسان برای حمل ذخیره و صرفه جویی در کار و حمل و نقل و مونتاژ.
4) چشم نواز تبلیغات برای محصولات جدید و ارتقاء
5) ساخت و بالا بردن تصویر شرکت
6) مسطح بسته بندی موجب صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل
7) سرویس یک مرحله ای بدون هیچ گونه هزینه اضافی
8) بازدید از کارخانه خوش است
در باره ما:

1. این استتولید کننده حرفه ای پاپ صفحه نمایش مقوا. داریم8 سال تجربهدر پاپ راه نمایش محصولات صنعت و لذت بردن از شهرت خوبی. محصولات ما مشتریان تصویب در سراسر جهان ميباشند.

2-ما پیشنهاد شرکتخدمات همه جانبه(ارائه طرح ساخت نمونه دارندگان; تولید کالا و حمل و نقل کالا) به مشتریان.

3-ما کمک clientsand #39; محصولات با نام تجاری تبدیل شدن بیشتر و بیشتر آشکار، کمک به افزایش نمایندگان فروش و ترویج حجم عمده فروشی. سپس مشتریان مابه راحتی می توانید ایجاد ارزش افزوده محصولات، کاهش قیمت در productand #39; s گردش روند وافزایش به رسمیت شناختن نام تجاری.

4-ما عملکرد یک مجموعه از سیستم کنترل کیفیت سخت کامل اطمینان حاصل شود که هر یک از محصولات ما می تواند برآورده customerand #39; s مورد نیاز. علاوه بر این، همه از محصولات ما صرفا قبل از ارسال تست شده اند.

5-شرکتبالاتر از 13000 متر مربع را اشغال و بیش از 200 کارمند است. ما را به معرفی تجهیزات پیشرفته تولید (چاپ ابعاد: 1200 * 1620 متر)، چهار رنگ افست و مجموعه کامل تولید اتوماتیک. مانند تجهيزات با سرعت بالا تمام اتوماتیک آماده سازی سطح دستگاه غلتک gelatinizing اتوماتیک diecutting دستگاه پرس غيره.

6-ما هدف این است که مشتریان برای تحقق بخشیدن به اهداف خود کمک کند. ما همیشه تلاش زیادی برای رسیدن به این وضعیت برنده و صمیمانه شما برای همکاری با ما خوش آمدید در حال ساخت.

7. اگر شما علاقه و یا سوال در مورد ما مقابله با مقوا نمایش بالا، خوش آمدید به تماس با ارسال یک ایمیل بهpop@displaystandpop.com

صفحه نمایش Jiechuang با سال تجربه یکی از حرفه ای پاپ شمارنده بالای صفحه نمایش، مقوا شمارنده بالای صفحه نمایش برای تماشای نمایش تامین کنندگان در چین است. برای دریافت خدمات سفارشی با ما و یا به طور مستقیم خرید با کیفیت ما و تخفیف تمام شده محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما خوش آمدید.

Hot Tags: پاپ شمارنده بالای صفحه نمایش، مقوا شمارنده بالای صفحه نمایش برای نمایش ساعت، چین، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، تخفیف، ساخته شده در چین
پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید