سفارشی شکل و اندازه بنر مقوا KT هیئت پاپ کردن مقوا Standee نمایش

مقدمه: Jie چوانگ مقوا نمایش سوالات متداول: 1. سؤال: چگونه شروع به همکاری کنید؟ پاسخ: همه ما نمایش سفارشی، معمولا ما از طراحی ساختار و اندازه برای مشتریان شروع. در این مرحله نیاز مشتری به ما ایده اصلی مورد که در آن صفحه نمایش قرار داده شده، در طبقه, آشپزخانه, یا...

جزئیات محصول

مقدمه:

Jie چوانگ کارتن پرسش و پاسخ را نمایش می دهد:

سوال: 1. چگونه شروع به همکاری
پاسخ:همه ما نمایش سفارشی، معمولا ما از طراحی ساختار و اندازه برای مشتریان شروع. در این مرحله نیاز مشتری به ما ایده اصلی مورد که در آن صفحه نمایش قرار داده شده، در کف آشپزخانه یا معلق علیه دیوار. و به ما بگویید اطلاعات محصولات دقیق (اندازه، وزن، چگونه برای قرار دادن) یا ما چند نمونه محصول را برای طراحی در صورت امکان.

Q2: شما ما را با آثار هنری می تواند کمک کند؟
پاسخ:اگر مشتری مشکل است معمولا، آن است مشتری است که آثار هنری خود، و یا طراح به هنرمندان را ندارند، تا زمانی که آنها به ما ارائه عنصر اساسی هنرمندان ما می تواند به آنها کمک کند. بعد به رنگ نمونه قبل از تولید انبوه است.

سؤال: 3 شما ارائه نمونه?
پاسخ:بله، ما می تواند نمونه های سفید و یا رنگ نمونه توسط چاپ جوهر افشان ارائه می دهد، آن را عمدتا برای مشتریان برای بررسی اندازه و کیفیت کاغذ، توانایی حمایت از وزن است.

Q:4.How بلند می کند آن را به نمونه?
پاسخ:نمونه سفید 1 2days، رنگ نمونه 3-5days نیاز دارد.

سوال: 5 چگونه شما می توانید برای نمونه اتهام?
پاسخ:ما معمولا مبلغ کمی از پول برای ساخت نمونه فقط به اندازه کافی پوشش هزینه شارژ. ما هیچ پولی در ساخت نمونه خود خواهد شد. زمانی که تایید سفارش اتهام نمونه از ارزش کل سفارش کسر شود.

Q:6.Can ما نمونه رنگ چاپ جوهر افشان به بررسی رنگ در تولید انبوه استفاده کنم؟
پاسخ:نه، به خاطر اینکه فرایند چاپ جوهر افشان کاملا متفاوت از چاپ افست در تولید انبوه است. رنگ مختلف از رنگ در تولید انبوه خواهد شد. اگر مشتریان می خواهم برای دیدن چگونه نگاه رنگ مانند در تولید انبوه، ما مشتری A4 یا A3 اندازه چاپ اثبات که 90% نزدیک به رنگ در تولید انبوه ارائه دهد.

س: 7. چگونه نمونه را کشتی شما?
پاسخ:کشتی ما را معمولا توسط DHL و UPS و فدرال اکسپرس یا تی ان تی. و هزینه پیک توسط مشتری در برابر ورود پرداخت می شود. اگر مشتری پیک/c را نداشته باشند، ما می تواند کمک به مشتریان پیدا کردن خدمات پیک عامل اقتصادی ترین و سپس مشتری ما پرداخت هزینه پیک، ما آن را به پیک عامل انتقال. نگران نباشید، حمل و نقل خواهد شد کاملا شارژ توسط شخص ثالث است که به واسطه.

سوال: 8.Whatand#39;s زمان سرب برای سفارش فله? و شرایط پرداخت
پاسخ: در مورد 15-20days پس از واریز به حساب ما توسط TT، 40% از کل مبلغ به عنوان سپرده می رسد. پس از محصولات به پایان رسید و چک توسط مشتریان تعادل 60% پرداخت پس از آن، قبل از حمل و نقل است که باید.

س: 9. چگونه به مشتریان نشان می دهد روش مونتاژ مقوا نمایش?
پاسخ:ما آموزش مونتاژ با خط و یا تصاویر ارائه. اگر مشتری هنوز مشکل پس از بررسی آموزش مونتاژ، ما ارائه ویدئو برای نشان دادن مشتری به روشنی در مورد مونتاژ donand #39; t نگرانی در مورد آن.

علاوه بر بنر مقوا | displays.we standee مقوا را نیز طراحی و تولید دیگر مقوا نمایش بسیاری، از جمله نمایش مقاله، کارتن این نمایش که نمایش نقطه از فروش، کارتن طبقه را نمایش می دهد، راه راه نشان قلاب، سطل روگرفت Sidekicks این نمایش که نمایش پالت توتم جعبه نمایش ضد پاپ Standee ایستاده / نمایش لاما موضع چرخ مقوا جعبه مقوا خرده فروشی، dvdandamp؛ سی دی صفحه نمایش ایستاده, سیگار پاپ صفحه نمایش و غیره.

صفحه نمایش Jiechuang با سال تجربه یکی از حرفه ای شکل و اندازه مقوا بنر سفارشی، kt هیئت پاپ مقوا standee نمایش تامین کنندگان در چین. برای دریافت خدمات سفارشی با ما و یا به طور مستقیم خرید با کیفیت ما و تخفیف تمام شده محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما خوش آمدید.

Hot Tags: شکل و اندازه مقوا بنر سفارشی، kt هیئت پاپ تا مقوا standee صفحه نمایش، چین، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، تخفیف، ساخته شده در چین
پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید