ارزان کتاب تبلیغاتی نمایش روگرفت مقوا راه راه

مقدمه: ارزان کتاب تبلیغاتی راه راه مقوا روگرفت نمایش چرا شنژن JC پاپ نمایش ' سطل روگرفت مقوا? 1. فوق العاده و در عین حال ساده طراحی سریع و آسان به راست dumpbin. این طراحی intrigueing بسیار قابل توجه است و واقعا جلب چشم در محیط خرده فروشی. 2.Made...

جزئیات محصول

مقدمه:
ارزان کتاب تبلیغاتی نمایش روگرفت مقوا راه راه

چرا شنژن JC پاپ Displaysand #39; سطل روگرفت مقوا?
1. فوق العاده و در عین حال ساده طراحی سریع و آسان به راست dumpbin. این طراحی intrigueing بسیار قابل توجه است و واقعا جلب چشم در محیط خرده فروشی.
2 از K3/K5 راه راه مقوا ساخته شده، سطل روگرفت مقوا راه مقرون به صرفه با نام تجاری ساختمان و رشد فروش است.
3. ایده آل برای فروش اقلام تبلیغاتی مورد پیشنهادات فصلی و محصولات نسخه محدود و غیره.
4 کمپرسی مقوا برای گرد و غبار ایجاد فرصت مناسب برای شما برای رساندن استراتژیک پیغام هر نقطه در داخل محیط زیست خرده فروشی.
5. مقوا تخلیه سطلهای کار خوبی در کف فروشگاه در نمایشگاه ها نمایشگاه ها و وقایع.
6-ما می تواند کمک به طراحی نسخه بردارى سفارشی بن به اندازه jany و یا مشخصات و آن را به کار برای نام تجاری شما و یا برای محصول خود را.

جزئیات:

1) اصلی مواد:مقوا، کاترین پوششی، تخته خاکستری

2) چاپ:چاپ افست چاپ صفحه نمایش و جوهر چاپ آب

3) طرح:ما شش سال تجربه در طراحی و ساخته شده از مقوا نمایش پژوهش های مهندس و توسعه ساختار جدید برای مشتریان ما. ما نیز باید کامل طراح گرافیک برای مقابله با آثار هنری خود را به چاپ را در بهترین اثر را اگر شما طراح ما خوب طراحی آثار هنری می تواند کمک به.

4) سطح درمان:براق/مات آبکاری، رنگ آبی پوشش, پوشش UV

5) حجم:تمام مقوا نمایش اینجا سفارشی بودند حاضر ساختار مهندس و طراح گرافیک ما خوب می توانید اندازه برای نمایش پایه بر اساس درخواست شما طراحی، نمایش مقوا است فقط برای محصولات خود.

6) بسته بندی:3 روش های بسته بندی، احمد مسطح بسته بندی در کارتن و سپس فقط کشتی نمایش به شما b.3D کارتن بسته، کارخانه ما در شنژن، شما می توانید محصولات خود را به کارخانه ما ارسال سپس ما قرار دادن محصولات در نمایش بسته نمایش با محصولات در کارتن 3D و سپس نمایش و محصولات را به شما کشتی ، ج بسته نمایش به عنوان نیازهای شما

7) نمونه زمان:نیاز به نمونه 3-5 روز رنگ نیاز نمونه رنگ: 3 تا 5 روز

صفحه نمایش Jiechuang با سال تجربه یکی از حرفه ای کتاب ارزان تبلیغاتی روگرفت مقوا راه راه تامین کنندگان نمایش در چین است. برای دریافت خدمات سفارشی با ما و یا به طور مستقیم خرید با کیفیت ما و تخفیف تمام شده محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما خوش آمدید.

Hot Tags: کتاب ارزان تبلیغاتی راه راه مقوا روگرفت نمایش می دهد، چین، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، تخفیف، ساخته شده در چین
پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید