راه راه تخلیه سطل نمایش نمایش بن کمپرسی کارتن POS

مقدمه: نمایش بن کمپرسی POS کارتن سفارشی است، شکل، اندازه، گرافیک، و غیره تصمیم توسط مشتریان، به هر حال، ما می تواند آن را برای محصولات خود طراحی. در حال حاضر ارتباط قوی و طولانی مدت با وال مارت، کارفور، P & G, Olay، Neutrogena، Novae، ستاره آبی, مقاله Tesco خانه ساخته شده است...

جزئیات محصول

مقدمه:

POS مقوا روگرفت زباله نمایش سفارشی است، شکل، اندازه، گرافیک، و غیره تصمیم توسط مشتریان، به هر حال، ما می تواند آن را برای محصولات خود طراحی.

در حال حاضر ارتباط قوی و طولانی مدت با وال مارت، کارفور، Pandamp ساخته شده اند; G Olay Neutrogena، Novae، آبی ستاره، Tesco مقاله انبار خانه Bandamp; محدوده پرسش Coles و نام تجاری از Panadol Revlon, و غیره.

پرسنل کنترل کیفیت نظارت بر کنترل کیفیت از مواد اولیه خرید پیش تولید دستگاه تست 3 بار ارزیابی کالاهای تمام شده در حال حاضر بسته بندی، حمل و نقل در پیشرفت کنترل کیفیت تکمیل شده.

مزیت های سفارشی مقوا روگرفت زباله نمایش ما:
1. سفارشی طراحی andamp; تولید در خانه
2. قابل بازیافت، زیست، پایدار و بزرگتر
3. Attactive و چشم نواز طراحی با کیفیت خوب و قیمت رقابتی
4-هر اندازه andamp; سبک andamp; مقدار پذیرفته می
5. هر دو OEM/ODM پذیرفته می

صفحه نمایش Jiechuang با سال تجربه یکی از حرفه ای راه راه تخلیه سطل نمایش pos بن کمپرسی مقوا نمایش تامین کنندگان در چین است. برای دریافت خدمات سفارشی با ما و یا به طور مستقیم خرید با کیفیت ما و تخفیف تمام شده محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما خوش آمدید.

Hot Tags: تخلیه سطل نمایش pos نمایش بن کمپرسی مقوا، راه راه چین، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، تخفیف، ساخته شده در چین
پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید