کارتن های سفارشی روگرفت زباله تامین کنندگان برای خرده فروشی

مقدمه: سفارشی مقوا روگرفت زباله تامین کنندگان برای خرده فروشی مواد: موجدار چاپ مقاله: رنگ پنتون چاپ یا CMYK ج 4 بسته چاپ افست: تخت بسته بندی طبق درخواست مشتریان. صنعت برای استفاده: سوپر مارکت فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی C-store Drup فروشگاه، فروشگاه های راحت، Mass...

جزئیات محصول

مقدمه:

کارتن های سفارشی روگرفت زباله تامین کنندگان برای خرده فروشی

جنس: مقاله راه راه
چاپ: پنتون رنگ چاپ یا CMYK ج 4 چاپ افست
بسته بندی: تخت بسته بندی طبق درخواست مشتریان.
صنعت برای استفاده: سوپر مارکت فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی C-store Drup فروشگاه فروشگاه مناسب, استخدام بازاریاب توده

همه هیئت مدیره KT/کارتن/کاغذ را نشان می دهد می تواند طراحی شده با توجه به صفحه نمایش محصولات خود و با آثار هنری خود را در هر رنگ چاپ. ما همچنین می تواند کمک به بسته محصولات خود را به صفحه نمایش که شما می توانید آن را به خارج و فروش آن به طور مستقیم است که آسان و راحت است.

محصولات اصلی ما حاوی مقوا پاپ صفحه نمایش صفحه نمایش پالت مقوایی مقوا نمایش نمایش مقوایی پایه نمایش مقاله, کارتن نمایش شرکت کشتیرانی (مقاله) مقابله با مقوا نمایش نمایش مقوا رک قفسه نمایش مقوا جعبه مقوا نمایش, نمایش راه راه مقوا PDQ (راه راه)، و غیره.

صفحه نمایش Jiechuang با سال تجربه یکی از تامین کنندگان حرفه ای سفارشی مقوا روگرفت زباله برای تامین کنندگان خرده فروشی در چین است. برای دریافت خدمات سفارشی با ما و یا به طور مستقیم خرید با کیفیت ما و تخفیف تمام شده محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما خوش آمدید.

Hot Tags: تامین کنندگان بن کمپرسی مقوا سفارشی برای خرده فروشی، چین، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، تخفیف، ساخته شده در چین
پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید