نمایشگاه کاغذ چرخ جعبه مقوا چرخ موارد

مقدمه: پرسش و پاسخ: س: 1. جعبه مقوایی چرخ چیست برای استفاده می شود? پاسخ: این جعبه چرخ هستند عمدتا برای تبلیغات به ویژه برای صفحه نمایش نمایشگاه. سؤال: 2 چگونه شروع به همکاری کنید؟ پاسخ: از آنجا که بسیاری از ما جعبه های صفحه نمایش و بسته سفارشی ساخته شده است، معمولا ما شروع از ساختار طراحی و...

جزئیات محصول

مقدمه:

پرسش و پاسخ:
س: 1. جعبه مقوایی چرخ چیست برای استفاده شود؟
پاسخ: این جعبه چرخ هستند عمدتا برای تبلیغات به ویژه برای صفحه نمایش نمایشگاه.

سؤال: 2 چگونه شروع به همکاری کنید؟
پاسخ:از آنجا که بسیاری از ما جعبه های صفحه نمایش و بسته سفارشی ساخته شده، معمولا ما از طراحی ساختار و اندازه برای مشتریان شروع. در این مرحله نیاز مشتری به ما ایده اصلی مورد که در آن صفحه نمایش قرار داده شده، در کف آشپزخانه یا معلق علیه دیوار. و به ما بگویید محصولات اطلاعات دقیق (اندازه، وزن، چگونه برای قرار دادن) و یا ارسال چند نمونه محصول برای طراحی.

سؤال: 3 شما ارائه نمونه?
پاسخ:بله، ما می تواند نمونه سفید یا رنگ نمونه توسط چاپ جوهر افشان ارائه دهد. پس از طراحی، ما سفارشی نمونه سفید برای بررسی اندازه و کیفیت کاغذ، توانایی حمایت از وزن می تواند ارائه دهد. پس از تایید مشتری نمونه سفید را به ما بدهد مشتری مرگ قطع خط را به آثار هنری. معمولا، مشتری است که آثار هنری خود، اگر مشتری مشکل است یا donot طراح به هنرمندان، تا زمانی که آنها به ما ارائه عنصر اساسی هنرمندان ما می توانیم کمک آنها است. بعد به رنگ نمونه قبل از تولید انبوه است.

Q:4.How بلند می کند آن را به نمونه?
پاسخ:نمونه سفید 1 2days، رنگ نمونه نیاز به 3 5days
سوال: 5 چگونه شما می توانید برای نمونه اتهام?
پاسخ:ما معمولا مبلغ کمی از پول برای ساخت نمونه فقط به اندازه کافی پوشش هزینه شارژ. ما هیچ پولی در ساخت نمونه خود خواهد شد. زمانی که تایید سفارش اتهام نمونه از ارزش کل سفارش کسر شود.

س: 6. ما نمونه رنگ با چاپ جوهر افشان به بررسی رنگ در تولید انبوه استفاده می کنید؟
پاسخ:نه، به خاطر اینکه فرایند چاپ جوهر افشان کاملا متفاوت از چاپ افست در تولید انبوه است. رنگ مختلف از رنگ در تولید انبوه خواهد شد. اگر مشتریان می خواهم برای دیدن چگونه نگاه رنگ مانند در تولید انبوه، ما مشتری A4 یا A3 اندازه چاپ اثبات که 90% نزدیک به رنگ در تولید انبوه ارائه دهد.

س: 7. چگونه نمونه را کشتی شما?
پاسخ:کشتی ما را معمولا توسط DHL و UPS و فدرال اکسپرس یا تی ان تی. و هزینه پیک توسط مشتری در برابر ورود پرداخت می شود. اگر مشتری پیک/c را نداشته باشند، ما می تواند کمک او توسط پیک عامل خدمات که هزینه بسیار پایین تر از پیک های رسمی. است که مشتری به ما پرداخت هزینه پیک، ما آن را به عامل پیک پرداخت. ما هر گونه شکاف قیمت خود را. این راه بسیار پایین تر اما کمی طولانی تر برای دریافت بسته هزینه دارد.

س: 8 بازی ارائه خدمات پیش بسته است؟
پاسخ:بله، ما انجام می دهد. مشتری تحویل کارخانه محصول / محصولات ما را می پرسد کمک ما خوب مونتاژ، نمایش مقوا پر در محصولات محافظت و بسته آنها را محکم با کارتن حمل و نقل 3D قبل از حمل و نقل. این روش می تواند کمک به مشتری جمع بزرگ کار را ذخیره کنید. ما کمی شارژ از کار هزینه برای این خدمات.

صفحه نمایش Jiechuang با سال تجربه یکی از نمایشگاه حرفه ای جعبه چرخ کاغذ، مقوا چرخ موارد تامین کنندگان در چین. برای دریافت خدمات سفارشی با ما و یا به طور مستقیم خرید با کیفیت ما و تخفیف تمام شده محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما خوش آمدید.

Hot Tags: نمایشگاه جعبه چرخ کاغذ، مقوا چرخ موارد، چین، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، تخفیف، ساخته شده در چین
پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید