صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چاپ بسته بندی دیجیتال روند جدیدی است

Oct 16, 2020

1. نوآوری و افزایش چاپ بسته بندی دیجیتال


توسعه بسته بندی دیجیتال و فناوری چاپ فرصت های بی سابقه ای را برای مارک ها برای نزدیک شدن به مصرف کنندگان ایجاد کرده است. مینتل خاطر نشان کرد: امسال نقطه عطفی در توسعه چاپ بسته بندی دیجیتال خواهد بود. چاپ دیجیتال دیگر تنها برای سفارشی سازی خصوصی و سفارشی سازی محدود محصولات مارک دار مورد استفاده قرار نخواهد گرفت، بلکه به دلیل مزایای آن مانند مزایای اقتصادی و به روز رسانی کوتاه و چرخه های بازار ایستادگی خواهد کرد. مرحله بازار بسته بندی جریان اصلی.


2. تنوع اندازه بسته بندی و زمینه سازی


اندازه طراحی بسته بندی توجه بیشتری به پذیرایی از نیازها و عادات مصرف کننده دارد و تنظیم های انعطاف پذیر با توجه به سناریوهای استفاده که به روند جدیدی در طراحی بسته بندی تبدیل شده است. Mintel پیشنهاد کرد: مشخصات اندازه طراحی بسته بندی جدید بازتر و متنوع تر خواهد بود. این نه تنها باید راه حل های بسته بندی متنوع در اندازه های مختلف است که ملاحظات تجربه مصرف کننده بیشتر ارائه, بلکه در نظر گرفتن اندازه بسته بندی و استفاده برای مصرف کنندگان. راحتی صحنه و تطبیق آسایش.


3. ترکیب طراحی بسته بندی و دستگاه های تلفن همراه


دخالت فناوری های مدرن مانند تلفن های همراه دیجیتال باعث شده است که طراحی بسته بندی محصول برای انتقال اطلاعات و ارتقاء برند به تلفن های همراه روزانه مردم تکیه کند و آن را راحت تر و کارآمدتر کند و تعامل صمیمانه بین برندها و مصرف کنندگان را تا حد زیادی افزایش دهد. به عنوان مثال جانی واک، بزرگترین برند ویسکی جهان، سال گذشته یک بسته بندی بطری جدید با نام تجاری با فناوری جدید برای BlueLableWhiski خود منتشر کرد. این بطری مجهز به برچسبی با NFC (حسگر NFC) است و تمام اطلاعات دقیق مربوط به ویسکی را می توان توسط مصرف کنندگان نزدیک به بطری از طریق تلفن همراه خود به دست آورد.


4. کمتر است "شفاف و ساده بسته بندی


بر اساس یک نظرسنجی مینتل، 58 درصد مصرف کنندگان بریتانیایی هنگام خرید محصولات مواد اولیه و اطلاعات ترکیب را بررسی خواهند کرد و 76 درصد مصرف کنندگان نگران اضافه شدن مواد نگهدارنده مصنوعی خواهند بود. علامت گذاری بیش از حد بسیاری از اطلاعات بی فایده یا نادرست با قضاوت مصرف کنندگان تداخل خواهد کرد و بر تمایل به خرید تاثیر می گذارد. بنابراین، بسته بندی بیرون که به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا به وضوح وضعیت محصول را ببینند، برچسب های تمیز و مخروطی، اطلاعات کلیدی به وضوح مشخص شده، و برچسب های منظم به بهترین وجه می توانند به نفع و اعتماد مصرف کنندگان برنده شوند.


5. بسته بندی انعطاف پذیر با پلاستیسیته قوی و تغییر پذیری


بر اساس یک نظرسنجی مینتل در سال ۲۰۱۵، ۳۲٪ مصرف کنندگان بسته بندی انعطاف پذیر با پلاستیته را نمادی از بسته بندی مدرن و مد روز می بینند. با این حال، چگونگی حل تشخیص و تشخیص تصویر برند در «دوران بسته بندی انعطاف پذیر» مشکل کلیدی است که باید توسط برندها و صنعت بسته بندی حل شود.


6. سبز حفاظت از محیط زیست و بسته بندی اکولوژیک


بر اساس تحقیقات مینتل، اگرچه بسیاری از برندهای بسته بندی تلاش هایی را در طراحی حفاظت از محیط زیست بسته بندی انجام داده اند، اما هنوز پتانسیل زیادی برای توسعه بسته بندی اکولوژیکی سبز و سازگار با محیط زیست وجود دارد. هنگامی که قیمت محصول برابر با کیفیت محصول باشد، حفاظت از محیط زیست سبز و قابلیت استفاده مجدد به عوامل تعیین کننده تمایل مصرف کنندگان به خرید تبدیل خواهد شد. بنابراین برندها نمی توانند تاثیر این عامل را بر رقابت پذیری برند و استراتژی بازاریابی خود دست کم بگيرند.