صفحه اصلی > اخبار > محتوای

شنژن JC POP Display Co. ، Ltd - بهترین تولید کننده قفسه کاغذ داخلی

Dec 11, 2020

بر اساس مفهوم توسعه پایدار ، قفسه های کاغذی سازگار با محیط زیست به راحتی قابل بازیافت هستند ، برای ذخیره سازی و حمل و نقل مناسب هستند و دارای تصاویر نفیسی هستند که به تدریج جایگزین قفسه های سنتی می شوند. این کشور در خارج از کشور حدود ده سال سابقه دارد و فقط برخی از شرکت های دوراندیش در چین شروع به استفاده از این نوع قفسه های کاغذی کرده اند و مورد استقبال توزیع کنندگان ، مصرف کنندگان و بازار قرار می گیرند.

شنژن JC POP نمایش شرکت با مسئولیت محدود بیش از 10 سال تجربه تولید دارد. این یکی از اولین شرکت ها در چین است که قفسه های کاغذی تولید می کند و از حقوق صادرات مستقل برخوردار است. این کشور با حجم صادرات سالانه 50 میلیون ، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO را به دست آورده است. این مرکز 13000 متر مربع کارگاه حیاط مستقل و چاپخانه های کاملاً باز 1200 * 1600 داخلی دارد! قدرت قوی است و نیازی نیست که بگوییم خیلی خوب است. طی ده سال گذشته ، تلاشهای خاموش ما باعث شده است كه تعداد زیادی از شركتهای صادراتی داخلی با موفقیت وارد جهان شوند و همچنین تعداد زیادی از محصولات شركتهای وال مارت را نیز مجاز كنند. Carrefour ، IKEA ، homedeprt ، sams و یک حالت نمایش فروشگاه کاملاً جدید ایجاد کردند و مفهوم جدیدی از محصولات پر مصرف و تیراژ را باز کردند. در سال های اخیر ، ما به طور فعال پیشرفت مدل نمایش فروشگاه های داخلی را ارتقا داده ایم. ما به تعداد زیادی از شرکتها مانند Master Kong ، Youlemei و Nanfang در تدوین مجموعه ای از برنامه های جدید برای نمایش فروشگاه کمک کرده ایم و موفقیت بزرگی کسب کرده ایم!

اگر هنوز نگران این هستید که چگونه محصول شما می تواند بازار را باز کند یا اینکه چگونه در میان محصولات مشابه خود را متمایز کنید ، ما می توانیم با یک تماس به شما در حل آن کمک کنیم: 17302647686. نمایشگر POP شنژن JC ، محصولات خود را به فروش بیشتری برساند!

2019-2-157