صفحه اصلی > اخبار > محتوای

سه اصلی که باید در نمایشگر فروشگاه رعایت شوند

Dec 11, 2020

اصل نمایش فروشگاه بر اساس مصرف کنندگان ایجاد می شود ، تا آنجا که ممکن است ، از روشهای نمایش مناسب برای مصرف کنندگان استفاده می کنند تا مشتریان بتوانند به راحتی آنها را ببینند و درک کنند. سه اصلی که باید در نمایشگر فروشگاه رعایت شود:

49167

توزیع گسترده - قابل خریداری است
برخی شرکت ها به منظور ارتقا سطح آگاهی از محصولاتشان ، محصولات خود را کورکورانه در ایستگاه های تلویزیونی ، روزنامه ها ، مجلات و سایر رسانه ها تبلیغ می کنند. بعد از اینکه مصرف کنندگان محصولاتشان را شناختند ، فقط چند فروشگاه محصولات برای فروش دارند که مشکلات زیادی ایجاد می کند. پدیده ای که مصرف کنندگان قصد خرید آن را دارند و نمی توانند آن را خریداری کنند. بنابراین ، توزیع محصولات باید گسترده باشد ، به طوری که مصرف کنندگان می توانند برای خرید محصولات شما به بازار مراجعه کنند.

بدیهی است که قابل مشاهده است
اگر مصرف کنندگان نتوانند کالایی را که می خواهند در فروشگاه خریداری کنند ببینند و نمی خواهند انرژی زیادی را برای یافتن محصول صرف کنند ، ممکن است همان نوع محصول را با کیفیت مشابه و قیمت مشابه انتخاب کنند. بنابراین ، این محصول باید به صورت برجسته نمایش داده شود. این موقعیت به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا محصولات شما را به راحتی ببینند و تعداد ترکیبات سری به اندازه کافی افقی و عمودی عمیق است ، به طوری که مشتریان غنای محصولات را احساس کنند و احساس اعتماد به نفس ایجاد کنند.

در نوک انگشتان خود آن را دریافت کنید
یک سوپرمارکت در گوانگژو وجود دارد که محصولات اسباب بازی کودکان را در موقعیت بالاتری قرار می دهد ، و آنها ارتفاع گروه مصرف کننده هدف را در نظر نگرفتند ، به طوری که منطقه محصول اسباب بازی&"درب ها می توانند یک پرنده GG" باشند. بنابراین ، در فروشگاه ، باید بر اساس تغییر روش نمایش محصولات در زمان مناسب برای مصرف کنندگان برای شرایط خاص ، قرار دادن محصولات خود در مکانی باشد که مصرف آن برای مصرف کنندگان آسان باشد و حس خاصی از طراوت را حفظ کند ، که منجر به خرید دوم می شود. و محصولات بهتر است بر روی یک قفسه نمایشگر با ارتفاع 1.5 متر نمایش داده شوند ، از آنجا که انتخاب آن آسان است ، انواع مختلف نمایشگر به وضوح از یکدیگر متمایز می شوند ، به طوری که مشتریان می توانند با یک نگاه ببینند.