صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مزایای استفاده از صفحه نمایش کاغذ ایستاده برای لوازم آرایشی و بهداشتی چه هستند؟

Oct 16, 2020

1. سبز و حفاظت از محیط زیست: قفسه کاغذ نمایش در راستای الزامات سازمان بین المللی حفاظت از محیط زیست است و یک محصول سبز است. قفسه صفحه نمایش کاغذ دور انداخته شده را می توان از طریق بازیافت خمیر بازیافت. روندهای بین المللی، بازرسی های واردات و صادرات، رویه های ساده شده، و لوازم آرایشی نیز حفاظت از محیط زیست را دنبال می کنند. مفهوم همزیستی هماهنگ بین انسان و طبیعت است، بنابراین استفاده از صفحه نمایش کاغذ مخفف لوازم آرایشی مطابق با نیازهای توسعه زمان ها است.

2-2

۲- تبلیغات: رک نمایش کاغذی دارای ارزش تبلیغاتی است. اگر بازاریابی یک هنر زبان است! سپس استفاده از رسانه برای گسترش اطلاعات، که هنر بصری است! بصری ترین رسانه برای انتقال اطلاعات بصری به مصرف کنندگان پاپ تبلیغات ابزار کاغذ ایستاده صفحه نمایش است. در سطح قفسه نمایش کاغذ می توانید کپی نویسی و شعارهایی طراحی کنید که با شخصیت لوازم آرایشی مطابقت داشته باشد. چاپ بر روی قفسه صفحه نمایش کاغذ نفیس به نظر می رسد, برجسته جذابیت لوازم آرایشی و بهداشتی, و جذب bees و پروانه ها, که به نفع تبلیغات پاپ. تبلیغات قفسه صفحه نمایش کاغذ می تواند یک نام تجاری شرکت های بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی در ترمینال ایجاد, بهبود تصویر شرکت های بزرگ, و ایجاد فروش بالا.


3. کیفیت بالا و قیمت پایین: در مقایسه با قفسه های فلزی مشابه صفحه نمایش، قفسه های صفحه نمایش چوبی و قفسه های صفحه نمایش پلکسی گلاس، ارزش قفسه های صفحه نمایش کاغذ برابر یا بهتر است، و می توان آن را با مواد دیگر به صورت ارگانیک استفاده می شود. ، اما قیمت به مراتب پایین تر از محصولات مواد مشابه است.

7622

4. سریع و راحت: هنگامی که لوازم آرایشی و بهداشتی نیاز به نمایش در ترمینال, قفسه صفحه نمایش کاغذ کوچکترین, سبک ترین, جدا شدنی و تاشو در میان تجهیزات نمایش مشابه. مجموعه کاملی از قفسه های کاغذی را می توان در همان جعبه نصب کرد تا از نصب آسان فروشگاه اطمینان حاصل شود. از نظر حمل و نقل مزایای بی نظیری دارد. بسته بندی قفسه های صفحه نمایش کاغذ به طور مربعی در کابینت های استاندارد با کارتن می تواند استفاده از فضا را بدون ایجاد زباله های فضایی، صرفه جویی در هزینه های لجستیک، و کاهش تاثیر لوازم آرایشی ناشی از بی نظمی به حداکثر رساندند. آسیب، برای اطمینان از یکپارچگی و زیبایی هر محصول، نه به ذکر ذخیره سازی، باید قرار داده شود و آسان به حرکت می کند.


5. شخصیت انعطاف پذیر: به عنوان روند لوازم آرایشی سریع تر به روز شده است، ابزار برای بارگذاری آنها نیز به روز شده است. سپس انعطاف پذیری و ویژگی های منحصر به فرد ایستاده صفحه نمایش کاغذ می تواند خیاط ساخته شده با توجه به محصول، که انعطاف پذیر و هوشمندانه همسان است. همچنین می توان پازل ها را توسعه داد و سبک های جدیدی از لوازم آرایشی را با اجازه فناوری، با آزادی قوی ایجاد کرد.